Чіп тюнінг Opel Vivaro, збільшення потужності Renault Trafic

Чіп тюнінг Opel Vivaro, збільшення потужності Renault Trafic

Чіп тюнінг Opel Vivaro, збільшення потужності Опель Віваро, він же Renault Trafic, видалення катализатору, фильтра сажи, клапана EGR, клонування ECU, прошивка, діагностика - Дніпро.

1. Чіп Тюнинг Opel Vivaro.

Чіп-тюнінг Опель Віваро та Renault Trafic, дві різні марки із абсолютно однаковими двигунами. Опель ділитись на три класи - А клас 1.9 DTi F9Q, 2.0 CDTi M9R, 2.5 CDTI G9M; B клас 1.6 R9M та С клас с двигунами від PSA 1.5 CDTI DW5, 2.0 CDTI DW10. Ми робимо всі ці моделі! В даному випадку будемо проводити чіп тюнінг та відключення клапана EGR автомобіля  2.0 CDTi M9R потужністю 115 к.с.


Вихідні характеристики після прошивки такі:

Випробування на диностенді

Вимірювання потужності прошивки Stage1 проводилося на повністю справному автомобілі з невеликим пробігом в ідеальних умовах.

ПараметрСтандартТюнінг Stage1Різниця
Потужність 115 Hp 145 Hp 30 Hp
Обертаючий момент 290 Nm 380 Nm 90 Nm

Додатково можливе відключення Сажового фільтра DPF/Hp, каталізатора Decat, клапана Hp, вихрових заслінок, системи Start/Stop, Adblue, видалення помилок двигуна, зняття обмеження швидкості, налаштування Pop & Band (попкорн – простріли у вихлопну трубу), тюнінг автоматичної коробки передач.

2. Відключення клапану EGR.

У разі потреби проводимо програмне відключення екології та сприяємо його фізичному устанню.

383844

3. Відключення DPF та Adblue.

Звичайно ж вирішуємо будь-які питання пов'язані з відключенням екологи, як по одному вузли окремо, так і всі одночасно взяті. Все залежить від року випуску автомобіля та умов постачання – оскільки комплектація у всіх різна. Зупинятись окремо не будемо на цьому питанні, просто звертайтеся – зробимо!

4. Прошивка та клонування ECU.

В основному всі роботи проводяться через діагностичний роз'єм автомобіля, але в деяких випадках все-таки доведеться зняти блок керування двигуном і здійснити підключення без його розбору на "столі".

5. Невеликий відео огляд:

 

 

Контакты

office@chip-tuning.dp.ua

+38 067 523-91-95

+38 099 200-93-79

ул. Мандрыковская, 47

Днепр, Украина

warranty 2