Чіп тюнінг Chevrolet Epica, збільшення потужності Шевроле Эпика

Чіп тюнінг Chevrolet Epica, збільшення потужності Шевроле Эпика

Чіп тюнінг Chevrolet Epica, збільшення потужності Шевроле Эпика, видалення каталізатора, відключення клапана EGR, клонування, прошивка, відновлення, діагностика - Дніпро.

1. Чіп тюнінг Chevrolet Epica.

На цих автомобілях встановлювалися три двигуни, 2 літровий з механічною коробкою передач і 2.5 літровий з АКПП та дуже рідкій 2 литровый турбо дизель. Процедура роботи з блоками однакова, результат у відсотковому відношенні теж і не перевищує збільшення потужності 10%, та 30 відсотків для дизеля.


Вихідні характеристики після прошивки такі:

Випробування на диностенді

Вимірювання потужності прошивки Stage1 бензинового двигуна X25D1 150HP проводилося на повністю справному автомобілі з невеликим пробігом в ідеальних умовах.

ПараметрСтандартТюнінг Stage1Різниця
Потужність 155 Hp 167 Hp 12 Hp
Обертаючий момент 237 Nm 258 Nm 21 Nm

Вимірювання потужності прошивки Stage1 дизельного двигуна VCDi 150HP проводилося на повністю справному автомобілі з невеликим пробігом в ідеальних умовах.

ПараметрСтандартТюнінг Stage1Різниця
Потужність 150 Hp 180 Hp 30 Hp
Обертаючий момент 320 Nm 400 Nm 80 Nm

Додатково можливе відключення Сажового фільтра DPF/FAP, каталізатора Decat, клапана EGR, вихрових заслінок, системи Start/Stop, Adblue, видалення помилок двигуна, зняття обмеження швидкості, налаштування Pop & Band (попкорн – простріли у вихлопну трубу), тюнінг автоматичної коробки передач. 

2. Видалення каталізатора.

Видалення каталізаторів необхідно робити відразу ж на новій машині, так як на малих пробігах можливі задираки від керамічної крихти, що всмоктується. Хто не встиг це зробити, той потрапив на капремонт двигуна однозначно. Врахуйте це при покупці автомобіля. Я виконую програмне відключення каталізаторів та задніх лямбда зондів з переведенням на Євро 2.

Chiptuning Chevrolet Epica 1

Відео по роботі з блоком керування:

 

Контакты

office@chip-tuning.dp.ua

+38 067 523-91-95

+38 099 200-93-79

ул. Мандрыковская, 47

Днепр, Украина

warranty 2