Чіп тюнінг Hyundai Santa Fe 2.0 T-GDI USA, відключення Evap

Чіп тюнінг Hyundai Santa Fe 2.0 T-GDI USA, відключення Evap

Чіп тюнінг Hyundai Santa Fe 2.0 T-GDI USA, збільшення потужності Хюндай Санта Фе зробленої для США,  відключення Evap, каталізатора, видалення помилок, діагностика, прошивка, клонування, налаштування ГБО - Дніпро.

1. Чіп тюнінг Hyundai Santa Fe 2.0 T-GDI.

Турбо версії бензинових двигунів досить потужні, надійність яких це окрема тема. Але все ж таки через певний проміжок часу і цієї потужності ставати мало! Ми з радістю допоможемо вам вирішити це питання, додавши потужності без будь-яких втручань у мотор, тільки прошивкою.


Вихідні характеристики після прошивки такі:

Випробування на диностенді

Вимірювання потужності прошивки Stage1 проводилося на повністю справному автомобілі з невеликим пробігом в ідеальних умовах.

ПараметрСтандартТюнінг Stage1Різниця
Потужність 264 Hp 300 Hp 36 Hp
Обертаючий момент 365 Nm 450 Nm 85 Nm

Додатково можливе відключення Сажового фільтра DPF/FAP, каталізатора Decat, клапана EGR, вихрових заслінок, системи Start/Stop, Adblue, видалення помилок двигуна, зняття обмеження швидкості, налаштування Pop & Band (попкорн – простріли у вихлопну трубу), тюнінг автоматичної коробки передач.

2. Відключення Evap.

Найболючішою темою для автомобілів, що прибули з Америки, буде система видалення парів бензину Evap. Так як бочок і трубки знаходяться під днищем, при транспортуванні лапами навантажувача відбуваються пошкодження. Згодом можливий ремонт, а також програмне вирішення цього питання, яким я зокрема й займаюся.

Удаление EVAP

 Відео по роботі:

 

Контакти

office@chip-tuning.dp.ua

+38 067 523-91-95

+38 099 200-93-79

вул. Мандриківська, 47

Дніпро, Україна

warranty 2