Чіп тюнінг Peugeot 301 та Citroën C-Elysée, видалення EGR

Чіп тюнінг Peugeot 301 та Citroën C-Elysée, видалення EGR

Чіп тюнінг Peugeot 301, збільшення потужності таким самим  Citroën C-Elysée, з двигуном 1.6 Hdi  9HF DV6DTED, видалення EGR, прошивка, диагностика, клонування, відновлення після домогосподарок - Дніпро.

1. Чіп тюнінг Peugeot 301.

Дизельний двигун DV6DTED був встановлений на багатьох французьких автомобілях. Дуже надійний а також сильно дефорсований для ринку СНД, встановивши малопотужну турбіну, для якої потужність становила 92 к.с. Збільшити потужність і дати автомобіль великий імпульс, виконуючи чіп тюнінг можна завжди, але хто повинен зробити це? В кінці статті є відео, з якого дуже легко зробити висновок, до кого не потрібно йти!


Вихідні характеристики після прошивки такі:

Випробування на диностенді

Вимірювання потужності прошивки Stage1 проводилося на повністю справному автомобілі з невеликим пробігом в ідеальних умовах.

ПараметрСтандартТюнінг Stage1Різниця
Потужність 92 Hp 115 Hp 23 Hp
Обертаючий момент 230 Nm 260 Nm 30 Nm

Додатково можливе відключення Сажового фільтра DPF/FAP, каталізатора Decat, клапана EGR, вихрових заслінок, системи Start/Stop, Adblue, видалення помилок двигуна, зняття обмеження швидкості, налаштування Pop & Band (попкорн – простріли у вихлопну трубу).

2. Видалення EGR.

На цьому двигуні система особливих проблем не завдає, але власники чомусь дуже хочуть її відключити надивившись Youtuba. Я вимикаю програмно її, оскільки в машині немає сажевого фільтра, це процедура проходить взагалі безболісно.


3. Прошивка та клонування.

Всі ці процедури я роблю на знятому з автомобіля блоці керування без його викриття. Але не у всіх "домогосподарок" є спорудження для такого методу і вони роблять це по-старому, з розкриттям і страшними наслідками. На фото нижче при розтині з'явилася картина - припаяний і залишений для чогось проводок, хоча все робиться через спеціалізовану голку (наступне фото).

Chiptuning engine DV6 EGR off Peugeot 301 4

Chiptuning engine DV6 EGR off Peugeot 301 5

Це є яскравим прикладом того, наскільки різниця одна і та ж робота виконана професійно і "домогосподаркою" за дешево.

4. Невеликий відео огляд:

  

Контакты

office@chip-tuning.dp.ua

+38 067 523-91-95

+38 099 200-93-79

ул. Мандрыковская, 47

Днепр, Украина

warranty 2