Клонування, прошивка, ECU Getrag DC4 Renault

Клонування, прошивка, ECU Getrag DC4 Renault

Клонування, прошивка, налаштування, чіп тюнінг, адаптація ECU Getrag EDC6, DC4 встановлюваної на автомобілях Renault.

Немає нічого вічного, у тому числі виходять з ладу та блоки управління коробками передач. Основною причиною виходу їх з ладу в автомобілях є пробіг автомобіля. Ближче до 400 тисяч зазвичай дає про себе подвійне зчеплення, вилки, ЕБУ коробки передач. Варіантів вирішення проблем кілька:

IMG 20231130 112842

1. Заміна блоку управління б.у.

Установка блоку управління коробкою передач, що був у вжитку, а також відремонтованих - тимчасове рішення, на яке не варто звертати увагу навіть перекупникам. Який час відпрацює цей пристрій невідомо. Але у будь-якому випадку, при заміні блока на б.в. в нього необхідно перенести дані про зчеплення, автомобіль і власне кажучи прошивку. Таку послугу я надаю, в тому числі дистанційно (пересиланням новою поштою).

2. Заміна блоку управління на новий.

Тут можна поділити на кілька подваріантів – виконувати цю операцію на дилерській станції. Дилер встановить новий блок керування коробкою та прошиє його дилерським обладнанням через сервер Renault. Така процедура буде коштувати вам приблизно пів вартості автомобіля. Другий доваріант – купівля нового блоку не у дилера. У такому разі блок управління виявиться чистим і записати, що або в нього через Can Clip не вийде. У цьому випадку я зможу вам допомогти у вирішенні цієї проблеми навіть на відстані.

Приклад клонування ECU Getrag EDC6, DC4 можна переглянути на наступному відео:

Контакти

office@chip-tuning.dp.ua

+38 067 523-91-95

+38 099 200-93-79

вул. Мандриківська, 47

Дніпро, Україна

warranty 2