Чіп тюнінг VW Crafter 2.0 BiTDi, DPF, EGR, TVA, Lambda off

Чіп тюнінг VW Crafter 2.0 BiTDi, DPF, EGR, TVA, Lambda off

Чіп тюнінг, збільшення потужності VW Crafter 2.0 BiTDi, Видалення DPF, EGR, TVA, Lambda, MAF, Flaps, Start/Stop, Adblue, клонування, прошивка, діагностика - Дніпро.

1. Чіп тюнінг VW Crafter.

 На цей автомобіль встановлювалася велика кількість силових агрегатів потужністю від 102 л. до 177 л.с. Всі ці двигуни піддаються збільшенню потужності, звичайно ж по-різному. Саме в цій машині встановлений двигун CKUC (TDI BIT CR) 2.0 BiDTi  з двома турбінами потужністю 143 к.с. з яким ми і працюватимемо.


Випробування на диностенді

Вимірювання потужності прошивки Stage1 проводилося на повністю справному автомобілі з невеликим пробігом в ідеальних умовах.

ПараметрСтандартТюнінг Stage1Різниця
Потужність 143 Hp 185 Hp 42 Hp
Обертаючий момент 320 Nm 410 Nm 90 Nm

Додатково можливе відключення сажового фільтра DPF/FAP, каталізатора Decat, клапана EGR, вихрових заслінок, системи Start/Stop, Adblue, видалення помилок двигуна, зняття обмеження швидкості, тюнінг автоматичної коробки передач.

2. VW Crafter видалення фільтра сажі.

Так як це комерційний транспорт, фільтр сажі працює довго, але пробіг в результаті ставить крапку на цим питанням, після чого підприємства звертаються за допомогою до нас у вирішенні цієї проблеми. Ми корректно видаляємо фільтр сажі, а також сприяємо у його фізичному видаленні.

chiptuning vw crafter dpf egr off 5

3. VW Crafter відключення EGR.

Система надійна, але як і фільтр сажі на великому пробігу починає давати збій. Ми відключаємо її тільки разом з фільтром сажі і ніяк інакше.

chiptuning vw crafter dpf egr off 6

4. VW Crafter відключення Adblue.

У більш сучасних моделях використовується система Adblue або сечовина іноді зване SCR. Неприємності вона приносить постійно, тому при виникненні проблеми з цією системою, ми зменшуємо від неї раз і назавжди.

chiptuning vw crafter dpf egr off 7

5. Клонування ECU VW Crafter.

Клонування ECU, це процедура перенесення інформації з неробочого блоку управління в робітник і проводитися тільки зі зняттям останнього з автомобіля. 

chiptuning vw crafter dpf egr off 3

Контакты

office@chip-tuning.dp.ua

+38 067 523-91-95

+38 099 200-93-79

ул. Мандрыковская, 47

Днепр, Украина

warranty 2